Pomocná síla do kuchyně / Pomocníci v kuchyni

FirmaCestovní kancelář Star Line, s.r.o.
ÚvazekHPP, Zkrácený úvazek, DPČ, DPP
Mzda20 000 Kč až 28 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Náplň práce:
myje bílé a černé nádobí - obsluha myčky, provádí hrubou přípravu zeleniny, pečuje o pitný režim, má na starosti úklid kuchyně, připravuje svačiny atd. Vaříme cca pro 150 osob (snídaně, obědy, večeře a svačiny).

Požadujeme:
pracovitost, flexibilitu, výpis z rejstříku trestů, základní znalost českého jazyka.

Nabízíme:
stravu zdarma přímo v objektu, ubytování ve středisku, volbu pracovních dnů.
Pracovní doba: celá směna včetně pauz během dne cca od 6 do 19 hod. (odpracovaných 10 hod.), možnost domluvy na zkrácenou dobu cca od 6 do 16 hod. (odpracovaných 8 hod.) - vhodné pro maminky pro rodičovské, seniory aj. Možnost dlouhodobější spolupráce, případně i brigády např. na léto.
V rekreačním středisku se rekreují převážně děti (letní tábory, školy v přírodě, adaptační kurzy aj.)
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně, tel. 725455115 nebo e-mailem [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Hřebečníky - Šlovice 145, 27041, Česko
mzda, plat (hrubý):20 000 Kč až 28 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP, Zkrácený úvazek, DPČ, DPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Cestovní kancelář Star Line, s.r.o., IČ: 28524888
počet volných pracovních míst:2
datum zveřejnění nabídky práce:08. 04. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Barbora Houšková, personální
telefon:725455115
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Cestovní kancelář Star Line u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 20 000 Kč až 28 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP, Částečný úvazek, DPČ, DPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: Hřebečníky - Šlovice 145, 27041, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.